Nakts versija

Īpašie pasākumi

Kad vislabāk noder limuzīnu noma?

Limuzīnu noma būs vislabākā izvēle, ja meklējat veidu, kā nozīmīgu notikumu izkrāsot īpašās krāsās! Limuzīnu noma Jums noderēs, ja plānojāt kāzas, pirmskāzu ballīti, svarīgu biznesa tikšanos, romantisku randiņu, bildinājumu, dzimšanas dienu, mācību iestādes izlaidumu, māmiņas un jaundzimušā sagaidīšana pie dzemdību nama, braucienu uz balli vai koncertu vai citu nozīmīgu notikumu, tādējādi to padarot vēl neaizmirstamāku.

Kā arī limuzīnu nomu parasti izmanto nozīmīgu viesu vai populāru mākslinieku sagaidīšanai un pārvadāšanai. Limuzīna noma būs arī kā oriģināla dāvana ar pārsteigumu, negaidot ierodoties pie gaviļnieka vai pie laulātajiem kāzu jubilejā, vai arī pie vecākiem ģimenes svētkos.

Kāzu auto noma

Jūs gatavojaties kāzām un vēlaties padarīt skaistu šīs laimīgās dienas katru mirkli? Uzsāciet savas ģimenes dzīves ceļu greznā automašīnā! Klasisks auto izvēles variants kāzām ir limuzīns vai cita premium klases automašīna, kas uzsver šī notikuma nozīmīgumu. Brauciens limuzīnā padarīs Jūsu dzīvi un atmiņas par kāzu dienu spilgtākas un krāsainākas. Stilīgs un svinīgs kortežs ar jaunlaulāto limuzīnu priekšgalā būs visas kāzu ceremonijas šiks.

Nomājot limuzīnu kāzām, tajā komfortabli jutīsies ikviens – limuzīnā līgava var justies ērti ar pat viskuplāko kleitu. Kā arī kopā ar jauno pāri vienā mašīnā var braukt arī vedēji, vecāki, brāļi, māsas, draugi. Mēs varam piepildīt šo Jūsu vēlmi, iznomājot limuzīnu un pārvēršot to par Jūsu personīgo paradīzi uz riteņiem!

Limuzīnu noma, sagaidot jaundzimušo

Ar patīkamu un negaidītu pārsteigumu jaunais tētis var iepriecināt savu sievu, sagaidot jaundzimušo un mīļoto pie dzemdību nama ar ziliem vai rozā baloniem izrotātā limuzīnā. Jaunā māmiņa būs aizkustināta par šādu vīra soli, jo vienīgais, par ko viņa tajās dienās spēj domāt, ir, kā pabarot un parūpēties par bērniņu. Ceļā uz mājām viņa jutīsies īpaša, bet citi satiksmes dalībnieki būs uzmanīgāki, redzot, ka tiek vests mantinieks, ar kuru jaunais tēvs ļoti lepojas.

Limuzīnu noma lietišķiem nolūkiem

Ja Jūs vēlaties izrādīt īpašu attieksmi pret sadarbības partneri vai klientu, nomājiet biznesa klases limuzīnu darījumu kārtošanas vajadzībām! Tas var būt brauciens no lidostas uz Jūsu biroju, ekskursija pa pilsētu vai lietišķu sarunu risināšana limuzīnā. Biznesa pārrunām restorānā var būt par skaļu, bet birojā – pārāk rosīga atmosfēra. Savukārt limuzīnā – klusi, pietiekoši plaši un konfidenciāli, ko nodrošina arī tonētie logu stikli un starpsiena, kas norobežo pasažieru daļu no šofera vietas.

Noorganizējiet izsmalcinātu biznesa partneru uzņemšanu ar limuzīnu! Vai pamēģiniet ierasties uz biznesa pārrunām limuzīnā un Jūs jutīsiet, cik godbijīgi ar Jums runā biznesa partneri un konkurenti.

Limuzīnu noma ballītēm

Plānojat dzimšanas dienas svinības vai pirmskāzu ballīti, vai citu notikumu, ko vēlaties atzīmēt ar vērienu? Ja svinēt, tad ar troksni! Jo limuzīns ir automašīna, uz ko atskatās un pavada ar ilgu skatienu. Tā var būt ballīte uz riteņiem, visa brauciena laikā pat neizkāpjot no limuzīna vai partybusa, jo braucamais ir aprīkots ar bāru, audio/video sistēmu un disko gaismām. Tas var būt arī jautrs pārbrauciens no vienas pieturvietas līdz citai. Radiet neaizmirstamas atmiņas, kas iemūžinātas spilgtos foto kadros!

Limuzīnu noma citiem dzīves īpašiem brīžiem

Iedomājieties Valentīndienu: Jūs, mīļotā, naksnīga debess, iecienītā mūzika un šampanietis... Kura gan sieviete spēs pretoties kavalierim, kurš noorganizējis viņai tik romantisku vakaru?! Šādā atmosfērā varat droši bildināt savu iecerēto! Ticiet mums, Jums patiks katrā kāzu jubilejā atcerēties šo neatkārtojamo dienu.

 

Vietnes saturs ir Limuzini.lv © intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez Limuzini.lv © rakstiskas atļaujas ir aizliegta.